Moje spotkanie z Muzeum XVIII edycja

Opublikowane: 13 kwiecień 2018.

Plakat moje spotkanie z muzeum 2018Muzeum Miejskie w Nowej Soli pragnie poinformować Państwa o organizacji XVIII edycji konkursu plastycznego pt. Moje spotkanie z Muzeum.

Zapraszamy nauczycieli i wychowawców grup przedszkolnych oraz klas I - III szkół podstawowych do udziału w konkursie. Ma on charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział uczniowie, którzy do odwiedzą nasze Muzeum i opiszą plastycznie swoje wrażenia z tego pobytu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie całe grupy, jak i uczestników indywidualnych. Opisane prace (imię, nazwisko, klasa i szkoła lub przedszkole, oraz formuła: „Oświadczam, że przenoszę autorskie prawa majątkowe do pracy plastycznej dla Muzeum Miejskiego w Nowej Soli”, podpis opiekuna prawnego) należy złożyć w Muzeum Miejskim w terminie

do 25 maja 2018 r.

Format prac: maksymalny format A3, technika dowolna (prosimy o stosowanie materiałów trwałych). Ze względu na specyfikę wystawy pokonkursowej nie przyjmujemy prac o charakterze przestrzennym. Wszystkie prace przesłane na konkurs stają się własnością Muzeum z zachowaniem autorskich praw osobistych.

Rozwiązanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w czerwcu 2018 r. Zwycięzcy         i wyróżnieni zostaną zaproszeni na uroczyste wręczenie dyplomów i upominków. Organizatorzy poinformują laureatów o dokładnym terminie. Nagrodzone prace zostaną wystawione na specjalnie zorganizowanej wystawie w Muzeum.

Zapraszamy do udziału!