Już wkrótce „Nowosolska Noc w Muzeum i w Bibliotece”, na którą serdecznie zapraszamy 12 maja (piątek) w godzinach od 16:00 do 22:00. Będzie wiele atrakcji - warsztaty, piękne przedmioty i porywająca muzyka. W Muzeum otworzymy dwie nowe, silnie związane z Nową Solą wystawy i właśnie na jedną z tych wystaw zaprosimy uczestników „Muzealnej 20!” - tuż po Nocy w Muzeum - w niedzielę 14 maja o godzinie 14:00.

Na wystawie nowosolskiej artystki Grażyny Graszki, będąc w jednej sali, będziemy jednocześnie w różnych częściach miasta. Wybierzemy się na malarsko-architektoniczny spacer, a kompozycje, które tworzy Grażyna Graszka stworzą tło i inspirację do indywidualnych lub wspólnie wymyślonych podczas warsztatów miejskich krajobrazów. Zapraszamy do zabawy kredką, klejem i pędzelkiem!

Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona, dlatego chętnych prosimy o zgłoszenia telefonicznie (68 387 36 40 wew. 23 lub 604 647 354), mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub w siedzibie Muzeum (ul. Muzealna 20).

Muzealna 20 maj