Dnia 7 kwietnia 2022 r. (czwartek) o godzinie 17:00 w Muzeum Miejskim odbędzie się spotkanie autorskie z Edwardem Jabłońskim. Jego książka „Kulturalna Nowa Sól. Z dziejów zakładowych i miejskich domów kultury 1946-2010” wydana pod koniec 2021 roku przez Muzeum cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, o czy dobitnie świadczy Lubuski Wawrzyn – nagroda literacka przyznawana rokrocznie najlepszym publikacjom w regionie. W plebiscycie minionego roku to właśnie Edward Jabłoński został wyróżniony Nagrodą Publiczności. Tym bardziej liczymy na Państwa obecność i udział w rozmowie o kulturze w Nowej Soli. Zapraszamy!

Spotkanie autorskie z Edwardem Jabłońskim