Dyrektor Muzeum Miejskiego w Nowej Soli ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: pracownik merytoryczny w Dziale Naukowo-Oświatowym

Szczegóły oferty w załączonym pliku.

Oczekujemy na list motywacyjny oraz curriculum vitae (CV) w terminie do dnia 24 kwietnia 2021 roku, przesyłane na adres e-mali: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w wersji tradycyjnej na adres instytucji.

Muzeum Miejskie w Nowej Soli informuje o zakończeniu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko pracownika merytorycznego w Dziale Naukowo-Oświatowym Muzeum Miejskiego w Nowej Soli.
Na w/w stanowisko wybrana została p. Magdalena Birut.

Informacja o wynikach naboru na wolne stanowisko pracy.